Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Çiçekli Tarak Toka

Çiçekli Tarak Toka
Lacivert Cipso Tarak Toka
Yeni
Lacivert şoklanmış cipso çiçeği ile tasarlanmış tarak toka. Şoklanmış çiçekler doğal koruma tekniği sayesinde esnekliklerini ve doğal görünümlerini bakım gerektirmeden korurlar. Gelin aksesuarı olarak kullanabilmenizin yanı sıra günlük kullanıma da uygundur. Cipso çiçeği yapısı gereği ebruli b..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
Mixed Tarak Toka
Yeni
Çok renkli tarak toka. Ürün içerisinde yapay çiçekler ve şoklanmış yapraklar kullanılmıştır. Şoklanmış çiçekler doğal koruma tekniği sayesinde esnekliklerini ve doğal görünümlerini bakım gerektirmeden korurlar. Tarak boyutu standart olup 20 dişlidir. Teslimat süremiz 7-10 iş günü olup sipari..
200,00TL
Vergiler Hariç:169,49TL
Sedef Tarak Toka
Yeni
Gerçek sedef çiçeği ile tasarlanmış tarak toka. Ürün şoklanmış çiçeklerden oluşmaktadır. Şoklanmış çiçekler doğal koruma tekniği sayesinde esnekliklerini ve doğal görünümlerini bakım gerektirmeden korurlar. Teslimat süremiz 7-10 iş günü olup sipariş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. ..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
Whige Tarak Toka
Yeni
Ürün Özellikleri Tamamı şoklanmış çiçeklerden oluşur. Tarak tokada şoklanmış okaliptus ve beyaz ortanca kullanılmıştır. Tarak toka boyutu standart olup 20 dişten oluşur. ​​​​​​​​​​​​​​Ürün tamamen el yapımı olup, doğal çiçekler kullanıldığından ufak değişkenlikler gösterebilir. Tes..
200,00TL
Vergiler Hariç:169,49TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)